[breadcrumb]

Zabieg rozjaśniający przebarwienia Biolight® Miracle Facial

Innowacyjna formuła pozwala szybko i skutecznie zwalczyć wszelkiego rodzaju przebarwienia, pozostawiając skórę piękną i rozświetloną.

Kompozycja naturalnych składników sprawia, że z zabiegu można korzystać przez cały rok.
Również polecany jest dla kobiet w ciąży, których dotknęła hiperpigmentacja. Ten rewolucyjny zabieg to naturalna i skuteczna metoda na gładką i promienną skórę bez narażania jej na uszkodzenia i podrażnienia!
Składniki preparatów używanych do zabiegu zostały tak połączone, aby zahamować powstawanie przebarwień na drodze hormonalnej i nerwowej, dzięki czemu ich działanie jest dużo mocniejsze i efektywniejsze.
Wyjątkowy kompleks Laminaria®, opatentowana stokrotka i heksapeptyd-2, o potwierdzonym klinicznie działaniu, intensywnie rozjaśniają skórę i wyrównują jej koloryt, a wyciąg z arbuza chroni DNA komórek.

Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o substancje, które wykazują silne działanie regenerujące, nawilżające i ujędrniające.

Częstotliwość stosowania: Jeśli istnieje potrzeba intensywnej kuracji – 6 zabiegów co 1-2 tygodnie. Podtrzymywanie rezultatów – raz na miesiąc.

Korzyści:
⦁ ujednolica koloryt skóry
⦁ rozjaśnia skórę i nadaje jej blasku
⦁ odżywia i regeneruje skórę
⦁ ujędrnia
⦁ intensywnie nawilża
⦁ chroni skórę przed promieniowanie UV

Częstotliwość stosowania: Jeśli istnieje potrzeba intensywnej kuracji – 6 zabiegów co 1-2 tygodnie. Podtrzymywanie rezultatów – raz na miesiąc.

Czas: 90 min