[breadcrumb]

Multiwitaminowe rozjaśnienie Citrus Care C+ A+E

Citrus Care to kuracja intensywnie odmładzająca, ujędrniająca i liftująca, nadaje skórze blask i zdrowy, promienny wygląd.

Zabieg polecany dla osób ze skórą:
-zmęczoną i narażoną na stres,
-z przebarwieniami,
-rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi,
-jako doskonały zabieg antyoksydacyjny, rozjaśniający oraz wzmacniający naturalną ochronę skóry.

Citrus Care to zabieg z aktywną Witaminą C, w której wykorzystana jest jej stabilna forma  SAP co umożliwia wprowadzenie wyższych stężeń witaminy C bez efektu podrażnienia w porównaniu ze stosowaniem standardowego kwasu askorbinowego, zapobiega i łagodzi objawy fotostarzenia.
Procedura zabiegowa rozpoczyna się od profesjonalnego peelingu chemicznego, zawierającego kremową konsystencję alfa i beta hydrokwasów, działających zmiękczająco, oczyszczająco i nawadniająco na skórę.
Kolejnym etapem jest aplikacja ampułki MULI-VIT z Vitaminą C, E i A i wprowadzenie jej w głąb skóry przy pomocy masażu i ultradźwięków.
Następnie nakładamy maskę wykonaną z alg i aceroli, która tworzy osmozę i jest bogata w minerały, co wspiera procesy regeneracyjne.
W dalszej części zabiegu aplikujemy elixir do relaksacyjnego masażu i regeneracji, bogaty w Q10 i alantoinę.

Zabieg kończymy kremem z witaminą C w mikrokapsułkach oraz z granatem.

Stabilna Witamina C
Innowacyjna forma witaminy C w postaci soli sodowej monofosforanu kwasu askorbinowego (SAP) przenika w głąb skóry gdzie przekształca się w aktywną witaminę C, zapewniając efektywne i stabilne działanie.

 

Wyciąg z granatu
Wykazuje właściwości przeciwutleniające i wzmacniające ściany komórek. Stosowany jest jako naturalny filtr przeciwsłoneczy.Chroni przed wolnymi rodnikami, powodującymi przedwczesne starzenie skóry, spłyca już istniejące zmarszczki oraz zwiększa sprężystość skóry , wspomagając produkcję kolagenu.

Czas trwania zabiegu: 40 minut