[breadcrumb]

Złota perła nawilżenia i liftingu HY+

Anti-Aging – Lifting – Nawilżanie

HY+ jest zabiegiem Anti-Aging – Liftingującym – Nawilżającym  gwarantującym podwójne działanie: na powierzchni i w głębokich warstwach skóry, aby zwiększyć jej zdolność do magazynowania własnych rezerw wody.
Procedura zabiegowa rozpoczyna się od profesjonalnego peelingu chemicznego, zawierającego kremową konsystencję alfa i beta hydrokwasów, działających zmiękczająco, oczyszczająco i nawadniająco na skórę.
Kolejnym etapem jest maska algowa zawierająca 100% naturalny proszek perły, bogaty w ponad 20 aminokwasów, niezbędnych do regeneracji tkanek oraz utrzymania dobrego stanu komórek dzięki regulacji ich metabolizmu.
W dalszej części zabiegu aplikujemy serum zawierające kombinację wysoko skoncentrowanego czystego kwasu hialuronowego nisko i wysoko molekularnego. Prowadzi to do wyraźnej redukcji linii zmarszczek.
Na serum nakładana jest maska ujędrniająca w postaci płatu , bogata w aminokwasy, peptydy, kolagen oraz kwas hialuronowy. Utrzymuje ona odpowiednie nawodnienie, utrzymuje TEWL, wypełnia płytkie zmarszczki, ujędrnia i wygładza skórę.

Zabieg kończymy kremem z proteinami jedwabiu, który zapobiega odwodnieniu naskórka i pojawieniu się zmarszczek.

Rezultatem zabiegu jest:
– ekstremalnie nawodniona skóra na powierzchni oraz w głębszych warstwach,
– zwiększona jej elastyczność i wytrzymałość,
– zmarszczki są wypełnione,
– komórki odżywione i zregenerowane.

Najważniejsze Składniki Aktywne:

Kwas Hialuronowy HMW i LMW
Utrzymuje odpowiednie nawodnienie skóry, chroni przed TEWL, wypełnia płytkie zmarszczki, ujędrnia i wygładza skórę. Ma właściwości odmładzające, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

ATP
Koenzym, przechowuje energię wspierając podziały komórkowe w skórze. Poprawia mikrokrążenie, ułatwia odbudowę komórek skóry, nadaje jędrność i elastyczność . Przyspiesza regenerację skóry i zwiększa syntezę kolagenu.