[breadcrumb]

Zabieg modelujący sylwetkę i redukujący cellulit Reducel

Program zabiegowy został skomponowany tak, aby działał na kilku poziomach.

Po pierwsze, oferuje wysoce wyspecjalizowane neurokosmetyki, które regulują metabolizm tłuszczów i eliminację toksyn i tłuszczów.
Po drugie, zajmuje się redukcją adipocytów i ujędrnieniem tkanek przy pomocy głowic urządzenia Kawitacji ultradźwiękowej oraz wielobiegunowej radiofrekwencji, podczerwieni i vacum.

Zabieg składa się z kilu etapów:

I etap stanowi peeling Reducell.
Oparty na naturalnych składnikach (sól morska i ekstrakt z brzoskwini), które działają keratolicznie i .pozostawiają skórę miękką i aksamitną. Dodatkowo masaż na peelingu poprawia mikrokrążenie, dotlenia i poleruje skórę nadając jej zdrowy, promienny wygląd.

II etap zabiegu to masaż wykonywany za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki.

Działanie zewnętrznego źródła ultradźwięków, o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową powoduje powstanie zjawiska kawitacji.
Tłuszcz przybiera ciekły stan skupienia  i jest wydalany przez metabolizm, co zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych, pozwalając na osiągnięcie najlepszego efektu redukcji tkanki tłuszczowej.
Jest to również doskonała metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Bezpośrednia przyczyna powstania cellulitu zostaje zredukowana, dzięki czemu możemy pozbyć się „pomarańczowej skórki” w każdym jej stadium.
Masaż głowicą wykonywany jest na żelu Reducell, którego składniki aktywne zawierają minerały i algi, aby pobudzić mikrokrążenie i zapewnić dodatkowy efekt drenujący, ujędrniający i detoksykujący.


III etap zabiegu to 30 minutowy masaż głowicą, z funkcjami: radio frekwencji, podczerwieni i vacum.


Wielobiegunowy system Radio Frekwencji RF, generuje kolumnową dystrybucję ciepła w tkance podskórnej i pomaga uwalniać trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych. Cząsteczki trójglicerydów zostają rozdzielone na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu. Ważny enzym, zwany lipazą wrażliwą na hormony (HSL), jest katalizatorem tej reakcji. Dzięki temu procesowi osiągamy efekt wyszczuplenia oraz wyrzeźbienia ciała.

FUNKCJA PODCZERWIENI

Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, głowice RF wyposażone są w światło czerwone w postaci diod LED. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach czego skutkiem jest ich szybszy metabolizm. Aktywność zdrowych komórek skóry zostaje pobudzona, fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu, zapewniając skórze świeży i młody wygląd.

FUNKCJA VACUM

Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje również podciśnienie. Dermo masaż ma na celu uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego (stymulację przepływu limfy i krwi), eliminację toksyn, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych i skóry. Ma działanie drenujące i napinające, w wyraźny sposób zmniejsza cellulit oraz modeluje sylwetkę. Skóra staje się jędrna i napięta.

Ostatni etap zabiegu to maska rozgrzewająca Fizzy Mask, wspomagająca proces metabolizmu tłuszczy, w której Klienta odpoczywa zawinięta w kocyk 30 minut

Czas zabiegu: 120 minut.